Współczesny świat zafascynowany potencjałem nauki i osiągnięciami cywilizacji z jednej strony i zaślepiony potrzebami korporacyjnych zysków z drugiej. Stał się ofiarą i zakładnikiem obecnego status quo, czego smutnym następstwem było zagubienie w Człowieku zdolności utrzymania właściwego kontaktu z naturą.

 

Człowiek z całym swoim bogactwem został zredukowany do roli konsumenta, którego dobro zostało określone i narzucone mu przez koncerny. Milionowe budżety reklamowe skutecznie go przekonały i zachęciły do stosowania masowo produkowanych kosmetyków, które niestety jak każde inne produkty stworzone syntetycznie, maja przynajmniej  dwa oblicza. Jeden właściwy i ten drugi -uboczny.

 

Firma Marlett Bio Cosmetics postanowiła to zmienić.

 

Oferując  swoim klientom produkty w pełni naturalne, bez jakiejkolwiek obróbki chemicznej czy sztucznych dodatków, pragnie dać produkt w pełni doskonały. W pełni skuteczny i w pełni bezpieczny.

 

Doskonałość naszych produktów wynika z ich naturalności. Nic tak dobrze nie troszczy się o Człowieka jak właśnie Natura. Ona go stworzyła, ona go karmi i ona potrafi go także leczyć.  

 

Wystarczy o tym pamiętać. My to wiemy i pragniemy, aby wynikające z tego wartości były dostępne dla każdego kto tylko zapragnie żyć z nią  w zgodzie.

 

Cieszymy się, ze udało się Państwu dotrzeć do naszej wyjątkowej oferty, że nasza pasja i wynikające z niej korzyści mogą stać się Państwa udziałem.

 

Życzymy wyjątkowo zdrowej i pięknej cery

Właściciele i pracownicy Firmy